Ніс — це наш природний фільтр, який переналаштовується при зміні навколишнього середовища, тому нежить у період міжсезоння це нормально. Також восени крім дощів нас зустрічає ще і спалах ГРВІ, тому соплі – супутник багатьох).
Народна мудрість говорить – якщо нежить лікувати, то вона триває 7 днів, а якщо не лікувати, то тиждень. І це так, але не зовсім.
Надлишок слизу може нести з собою певні ризики, тому таки треба трохи втрутитись.
Чим же може бути небезпечний нежить?
Головне – це бути фактором розвитку запалень вуха.
Через слухову трубу рідина з носа може закидатись у вухо, яке є закритою системою. Соплі + тепло, темно і тихо = гарне середовище для флори, що призведе до отиту.
Ну і звісно не забуваємо, що застій/порушений відтік слизу у носових пазух може призвести до синуту (що в народі більш відомо як гайморит).
ВАЖЛИВО! Судинозвужувальних ми не застосовуємо і самі собі не призначаємо, адже потенційні ризики вище за можливу користь, а головне, що ця група препаратів НЕ ВПЛИВАЄ на причину, лише ТИМЧАСОВО забирає симптом.
Тому, якщо у вас нежить – посилюйте гігієну носа і буде вам щастя і не буде ускладнень. 💚 І обов’язково записуйтесь на консультацію до ЛОРа💌
Записатись на консультацію можна за номерами:
📞 098 518 61 65,
📞 095 475 72 65
📍Локація:
м.Жовква, вул. Шпитальна, 46

